Jaktår: Kalenderår: Art:
Gr.
kvote
TildeltSkuttTotal
KommuneKalvUngdyr1,5 år Oks1,5 år KuEldre OkseEldre KuFritt dyrSumOksekalvKukalv1,5 år Okse1,5 år KuEldre OkseEldre KuSumRestFellingsprosent
Aurskog-Høland311000002000000020%
Ballangen2911800640290000000290%
Balsfjord310001103000000030%
Bardu2411400430220000000220%
Beiarn204600500150000000150%
Bodø832003008000000080%
Brønnøy301000023000000030%
Dovre120620130120000000120%
Drangedal103511000100000000100%
Evje og Hornnes101000001000000010%
Fauske246901710240000000240%
Gildeskål940022008000000080%
Gjemnes100101002000000020%
Gjerstad126033000120000000120%
Grane902132005726910000000910%
Grong521011005000000050%
Grue520111005000000050%
Hamarøy604002006000000060%
Harstad401000102000000020%
Hattfjelldal1764553014284117200000001720%
Hemnes41026007015480000000480%
Hurum420011004000000040%
Kongsberg6803100860450000000450%
Kongsvinger186223120160000000160%
Kvænangen135000410100000000100%
Lier76527211280550000000550%
Løten3116166540380000000380%
Meldal123024200110000000110%
Molde300100001000000010%
Målselv8319190020130710000000710%
Namdalseid248045300200000000200%
Namsos47177011800430000000430%
Namsskogan218205600210000000210%
Narvik1023002108000000080%
Nissedal110000001000000010%
Nord-Fron260800440160000000160%
Nord-Odal2612022330220000000220%
Nordreisa155500500150000000150%
Nærøy167302400160000000160%
Oslo1010000001000000010%
Porsanger Porsángu Porsanki0010000100000001
Rana91538008632890000000890%
Rendalen4214785600400000000400%
Rennebu622000026000000060%
Røros3822422400340000000340%
Saltdal35219001211350000000350%
Sarpsborg124022220120000000120%
Skånland177400330170000000170%
Snåsa210001002000000020%
Steigen705001107000000070%
Steinkjer2560410400240000000240%
Stjørdal134022320130000000130%
Stor-Elvdal531901171480590000000590%
Storfjord180800420140000000140%
Sørfold3081103701300000000300%
Tinn2710212450240000000240%
Tranøy35131000520300000000300%
Trysil2221123003318017500000001750%
Valle101000001000000010%
Vefsn852521031514690000000690%
Våler7304200980590000000590%
Åmot6920868660540000000540%
Åsnes125300210110000000110%
Sum 375606649426716013417000000000